Ana Sayfa / Yönetim Kurulu / Nükte Taşlar

Nükte Taşlar

Aslen İzmirlidir. Ege Üniversitesi Ebelik ve sonra Medipol Üni. Sağl. Bil. Enstitüsünde Ebelik Yüksek Lisans mezunudur. Balıkesir Yaylabayır Köyü Sağlık Ocağında mesleğe başladıktan bir süre sonra Trabzon Uzungöl Sağlık Ocağına geçiş yaptı. Daha sonra memuriyetten istifa ederek İstanbul’a yerleşti ve bir çok özel hastanede Ebe ve Sorumlu Ebe olarak çalıştı. Memuriyete geri dönerek Avcılar Cihangir ASM’de görev yaptı.

2014-2017 yılları arasında İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Hekimliği Biriminde denetimci olarak dek çalıştı. Sonrasında Toplum Sağlığı Merkezine dönerek Aile Hekimliği Eğitim ve AÇSAP Birimlerinde görev yaptı. 2018-2020 yılları arasında Medipol Üniversitesi Ebelik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak ders verdi. Eş zamanlı olarak 2017 yılından beri Avcılar Merkez ASM’de ASÇ olarak çalışmaktadır.

Çeşitli mesleki ve kişisel gelişim sertifikaları bulunmakta ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir. Serbest Ebeler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve mesleki alanda birçok sivil toplum kuruluşunun üyesidir.