Ana Sayfa / Online Üyelik

Online Üyelik

SENDİKA ÜYELİĞİNİZ YOKSA

1. Lütfen online üyelik formunu doldurunuz. Online üyelik formuna ulaşmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

2. Formda belirtiğiniz cep telefonuna gelen SMS şifresi ile başvurunuzu onaylayınız.(Telefon doğrulama işlemi başarıyla gerçekleştirildi bildirimini alacaksınız).

3.Üyelik talebiniz onaylandıktan sonra cep telefonunuza üyelik formunuzun bağlantısı SMS ile gönderilecektir.

4.SMS ile gönderilen bağlantıyı açıp çıktısını alınız. Islak imzalı şekliyle BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLECEĞİNİZ sendikanın üst yazısıyla beraber kurumunuza verebilirsiniz. (Üst yazı sayı numarasını öğrenmek için lütfen 0 541 243 73 67 nolu numaradan sendikamız ile iletişime geçin.)

BAŞKA BİR SENDİKA ÜYELİĞİNİZ VARSA

1.Başka bir sendikaya üyeliğiniz varsa önce mevcut üyeliğinizden istifa etmeniz gerekmektedir. BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLECEĞİNİZ istifa formlarını kullanarak 3(üç) nüsha çıktısını alarak ıslak imzalı şekilde kurumunuza verebilirsiniz.

2.AHESEN Online Üyelik bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İstifanız 1 ay içerisinde gerçekleşmek zorundadır. İstifanız gerçekleştikten sonra AHESEN üyelik formunuzu kurumunuza verebilirsiniz.

(İstifa formu ve yeni üyelik formu yasal olarak aynı anda verilebilse de kurumlardaki bazı işleyiş aksaklıklardan dolayı yeni üyeliklerde bazen sorunlar olabilmektedir. Bu yüzden istifanın gerçekleştiğinden emin olunuz.)